top of page

One-on-one Monthly Package

1 h 30 min
400 US dollars
Location 1

Service Description

I know once you have one private lesson with me you're going to be thirsty for more. That's why I offer a monthly package of 4 lessons (once a week) to learn all the "ins and outs". Really want to learn? Put your money where your mouth is!


Contact Details

  • USA


bottom of page